ALF20C122ED200
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALF20C122ED200
JLCPCB Part #
C1610985
Package
Plugin,D40xL40mm
Description
1200uF 200V 40mm 40mm ±20% 插件,D40xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS