ALF20C102EP550
MFR.Part #
ALF20C102EP550
JLCPCB Part #
C1614073
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 105mm 18000hrs@85℃ 22.5mm 352mΩ@100Hz 40mm 550V 7.59A@10kHz ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS