ALF20C102EP500
MFR.Part #
ALF20C102EP500
JLCPCB Part #
C1644824
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 105mm 18000hrs@85℃ 22.5mm 40mm 5.43A@100Hz 500V 98mΩ ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS