ALF20C102DF250
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALF20C102DF250
JLCPCB Part #
C1610359
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
1000uF 250V 35mm 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS