ALC80F471EF500
MFR.Part #
ALC80F471EF500
JLCPCB Part #
C1612779
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 259mΩ 3.04A@100Hz 40mm 470uF 500V 50mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS