ALC80F431CF350
MFR.Part #
ALC80F431CF350
JLCPCB Part #
C3723072
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 165mΩ 30mm 350V 430uF 50mm 6.2A@10kHz 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS