ALC80F392BB040
MFR.Part #
ALC80F392BB040
JLCPCB Part #
C1604721
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 108mΩ 10mm 25mm 3.26A@100Hz 30mm 3900uF 40V 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS