ALC80F271CD400
MFR.Part #
ALC80F271CD400
JLCPCB Part #
C3724112
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.74A@100Hz 10mm 270uF 30mm 400V 40mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS