ALC80E751EH450
MFR.Part #
ALC80E751EH450
JLCPCB Part #
C1612721
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 181mΩ@100Hz 22.5mm 3.86A@100Hz 40mm 450V 60mm 750uF 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS