ALC80E122DD200
MFR.Part #
ALC80E122DD200
JLCPCB Part #
C1651234
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1200uF 182mΩ@100Hz 200V 22.5mm 3.27A@100Hz 35mm 40mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS