ALC80E114EL025
MFR.Part #
ALC80E114EL025
JLCPCB Part #
C1612141
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+105℃ 0.11F 13.66A@100Hz 16mΩ@100Hz 22.5mm 25V 40mm 80mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS