ALC80E112EL450
MFR.Part #
ALC80E112EL450
JLCPCB Part #
C1614241
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+105℃ 1100uF 125mΩ@100Hz 22.5mm 4.92A@100Hz 40mm 450V 80mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS