ALC80D823EH025
MFR.Part #
ALC80D823EH025
JLCPCB Part #
C3721227
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 13.05A@10kHz 20mΩ@100Hz 25V 40mm 60mm 82000uF 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS