ALC80D621EH500
MFR.Part #
ALC80D621EH500
JLCPCB Part #
C1613802
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 283mΩ@100Hz 3.64A@100Hz 40mm 500V 60mm 620uF 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS