ALC80D333EH040
MFR.Part #
ALC80D333EH040
JLCPCB Part #
C1611958
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 11.19A@100Hz 21mΩ@100Hz 33000uF 40V 40mm 60mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS