ALC80D301CF450
MFR.Part #
ALC80D301CF450
JLCPCB Part #
C1613250
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.03A@100Hz 300uF 30mm 430mΩ@100Hz 450V 50mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS