ALC80D273EF040
MFR.Part #
ALC80D273EF040
JLCPCB Part #
C3721544
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 26mΩ@100Hz 27000uF 40V 40mm 50mm 9.9A@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS