ALC80D271EB450
MFR.Part #
ALC80D271EB450
JLCPCB Part #
C1613754
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.96A@100Hz 10mm 270uF 30mm 40mm 450V 496mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS