ALC80D161BD400
MFR.Part #
ALC80D161BD400
JLCPCB Part #
C6500336
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.18A@100Hz 10mm 160uF 25mm 400V 40mm 6000hrs@105℃ 761mΩ@100Hz ±20% Plugin,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS