ALC80C392EL200
MFR.Part #
ALC80C392EL200
JLCPCB Part #
C1612936
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+105℃ 200V 22.5mm 3900uF 40mm 6.9A@100Hz 62mΩ@100Hz 80mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS