ALC80C152EF250
MFR.Part #
ALC80C152EF250
JLCPCB Part #
C1611736
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 126mΩ@100Hz 1500uF 22.5mm 250V 4.41A@100Hz 40mm 50mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS