ALC80A681EF400
MFR.Part #
ALC80A681EF400
JLCPCB Part #
C1588202
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 187.3mΩ@100Hz 3.36A@100Hz 400V 40mm 50mm 680uF 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS