ALC80A272BB063
MFR.Part #
ALC80A272BB063
JLCPCB Part #
C1606757
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 139mΩ@100Hz 2.91A@100Hz 25mm 2700uF 30mm 6000hrs@105℃ 63V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS