ALC80A241DD500
MFR.Part #
ALC80A241DD500
JLCPCB Part #
C1612415
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.93A@100Hz 10mm 240uF 35mm 40mm 500V 709mΩ@100Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS