ALC80A162BD100
MFR.Part #
ALC80A162BD100
JLCPCB Part #
C1607256
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 1600uF 184mΩ@100Hz 25mm 3.16A@100Hz 40mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS