ALC80A133CF040
MFR.Part #
ALC80A133CF040
JLCPCB Part #
C3723326
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10.68A@10kHz 10mm 13000uF 30mm 40V 40mΩ@100Hz 52mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS