ALC80A131BD450
MFR.Part #
ALC80A131BD450
JLCPCB Part #
C1606826
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.11A@100Hz 10mm 130uF 25mm 42mm 450V 6000hrs@105℃ 995mΩ@100Hz ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS