ALC80A112EL450
MFR.Part #
ALC80A112EL450
JLCPCB Part #
C1588069
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1100uF 125.1mΩ@100Hz 4.92A@100Hz 40mm 450V 82mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS