ALC80A112EH350
MFR.Part #
ALC80A112EH350
JLCPCB Part #
C1612193
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1100uF 132mΩ@100Hz 350V 4.26A@100Hz 40mm 62mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS