ALC80A111BB400
MFR.Part #
ALC80A111BB400
JLCPCB Part #
C3723464
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.106Ω@100Hz 10mm 110uF 25mm 32mm 400V 6000hrs@105℃ 910mA@100Hz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS