ALC80A102DF250
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALC80A102DF250
JLCPCB Part #
C1619861
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 178.2mΩ@100Hz 250V 3.46A@100Hz 35mm 52mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS