ALC70G682KP250
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALC70G682KP250
JLCPCB Part #
C1614484
Package
插件,D50xL105mm
Description
105mm 250V 50mm 6800uF ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS