ALC70F561DD350
MFR.Part #
ALC70F561DD350
JLCPCB Part #
C1627489
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 133mΩ 15000hrs@85℃ 2.53A@100Hz 350V 35mm 40mm 560uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS