ALC70F242EF200
MFR.Part #
ALC70F242EF200
JLCPCB Part #
C3721916
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 18000hrs@85℃ 200V 2400uF 4.9A@100Hz 40mm 50mm ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS