ALC70F221CB400
MFR.Part #
ALC70F221CB400
JLCPCB Part #
C6123447
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 13000hrs@85℃ 220uF 3.55A@10kHz 30mm 30mm 400V 616mΩ@100Hz ±20% Plugin,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS