ALC70F131CD600
MFR.Part #
ALC70F131CD600
JLCPCB Part #
C7213250
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 13000hrs@85℃ 130uF 3.13A@10kHz 30mm 40mm 600V 977mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS