ALC70F131CB500
MFR.Part #
ALC70F131CB500
JLCPCB Part #
C1607877
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
130uF 30mm 30mm 500V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS