ALC70E621EL600
MFR.Part #
ALC70E621EL600
JLCPCB Part #
C1613990
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 214mΩ@100Hz 22.5mm 4.15A@100Hz 40mm 600V 620uF 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS