ALC70E471EB350
MFR.Part #
ALC70E471EB350
JLCPCB Part #
C1608882
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 2.29A@100Hz 22.5mm 30mm 312mΩ@100Hz 350V 40mm 470uF ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS