ALC70E431EH600
MFR.Part #
ALC70E431EH600
JLCPCB Part #
C1613774
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 22.5mm 3.27A@100Hz 305.8mΩ@100Hz 40mm 430uF 600V 60mm ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS