ALC70E363EF040
MFR.Part #
ALC70E363EF040
JLCPCB Part #
C1612467
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 22.5mm 26mΩ@100Hz 36000uF 40V 40mm 50mm 9.69A@100Hz ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS