ALC70E241EB550
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALC70E241EB550
JLCPCB Part #
C1613406
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6A@100Hz 1.825Ω@100Hz 18000hrs@85℃ 22.5mm 240uF 30mm 40mm 550V ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS