ALC70E182EF250
MFR.Part #
ALC70E182EF250
JLCPCB Part #
C1611506
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 111mΩ@100Hz 18000hrs@85℃ 1800uF 22.5mm 250V 4.53A@100Hz 40mm 50mm ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS