ALC70E163DC040
MFR.Part #
ALC70E163DC040
JLCPCB Part #
C3724293
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 16000uF 22.5mm 35mm 35mm 40V 49mΩ@100Hz 8.05A@10kHz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS