ALC70E102EH450
MFR.Part #
ALC70E102EH450
JLCPCB Part #
C1612004
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 148.2mΩ@100Hz 18000hrs@85℃ 22.5mm 4.11A@100Hz 40mm 450V 60mm ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS