ALC70D911EF400
MFR.Part #
ALC70D911EF400
JLCPCB Part #
C1611856
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 159mΩ@100Hz 18000hrs@85℃ 3.65A@100Hz 400V 40mm 50mm 910uF ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS