ALC70D822EF100
MFR.Part #
ALC70D822EF100
JLCPCB Part #
C1612854
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 18000hrs@85℃ 35mΩ 40mm 50mm 7.59A@100Hz 8200uF ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS