ALC70D431EH600
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALC70D431EH600
JLCPCB Part #
C1613897
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 18000hrs@85℃ 3.27A@100Hz 306mΩ@100Hz 40mm 430uF 600V 60mm ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS