ALC70D431BD250
MFR.Part #
ALC70D431BD250
JLCPCB Part #
C1607022
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1.65A@100Hz 10000hrs@85℃ 10mm 250V 25mm 40mm 428mΩ@100Hz 430uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS