ALC70D361BB200
MFR.Part #
ALC70D361BB200
JLCPCB Part #
C1605212
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.33A@100Hz 10000hrs@85℃ 10mm 200V 25mm 30mm 360uF 613mΩ@100Hz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS